Ruud startte dit jaar goed!

30-01-2024
Terug naar overzicht

In het kader van 'een goed begin is het halve werk', verwelkomt onze club met trots de nieuwste aanwinst Ruud, die sinds het begin van het nieuwe jaar ons team versterkt. Als werkvoorbereider zal Ruud actief zijn binnen onze dynamische projectteams, alles uiteraard 3D / BIM aangestuurd.  

Iets meer over Ruud; naast zijn nieuwe werk is Ruud een echte familie man en ontdekt hij graag nieuwe steden en gaat hij graag sportieve uitdagingen aan, waaronder het voltooien van de Rotterdamse marathon in 2023. Als sportliefhebber geeft Ruud ook wekelijks volleybaltraining in Roosendaal en speelt hij een actieve rol in het organiseren van het jaarlijkse beachvolleybaltoernooi op de Grote Markt in Bergen op Zoom.

Wij wensen Ruud een heel warm welkom en veel succes en groei!


Ik help je graag verder

Koen Haest

Directeur Stel je vraag