Een nieuw gezicht: deze week is stagiair Martijn gestart!

26-04-2023
Terug naar overzicht

De komende 10 weken bieden we Martijn Franken (22) een gave stageplaats in ons team. De jonge bouwkunde student aan de HZ University of Applied Sciences zit in zijn eerste jaar en loopt een oriënterende stage in de bouw.  

Martijn is een gedreven en veelzijdige jongen die naast zijn studie ook nog andere banen heeft als teamleider bij een supermarkt en als allround timmerman bij Clarijs. Tijdens zijn stage wil hij zo veel mogelijk leren van de kennis en expertise binnen ons team. Dankzij zijn eerder afgeronde MBO opleiding bouwkunde en werkervaring loopt hij de komende tijd mee op de afdeling werkvoorbereiding.

Wij wensen Martijn een leerzame en leuke stageperiode!

Meer weten over stages bij Bergh Bouwsystemen of Bergh Bouwgroep? Lees hier verder: 
 
Ik help je graag verder

Erik van den Bergh

Directeur Bergh Bouwgroep Stel je vraag